Layrite Giftset 1

Deze leuke giftset voor de feestdagen, het heeft alles om jouw een uniek kapsel te geven. Alles in deze giftset heb je nodig.
De Layrite Cement is op waterbasis en gaat niet schilferen of los laten gedurende de dag, wat je nog wel eens ziet bij andere Clays. Doordat de Clay op water-basis is, is deze gemakkelijk uit te wassen maar wordt deze ook niet vettig in je haren. Deze Matte Finish blijft dus de hele dag door in model zitten.
De Layrite Grooming Spray is een all-in-one haarspray zoals gebruikt wordt bij de barbier. De Grooming Spray wordt ingebracht voor het föhnen om meer volume en stevigheid te creëren en is te gebruiken voor ieder haartype. Daarnaast is de Grooming Spray van Layrite ook perfect geschikt om het haar te restylen. Wanneer je dit met water doet zal vaak veel van de waterbasis pomade verloren gaan, met de Layrite Grooming Spray heb je hier geen last meer van.
De kam die erbij zit kan je jouw kapsel de ultieme finishing touch geven!
Productspecificaties
- SKU
- LAY-GIF